PoradnaCategory: OtázkySEO optimalizace
Jirka Foltýn asked 3 roky ago

Dobrý den Wiliame,

opět jedna z perel, ačkoli tentokrát si myslím, to bude složitější.

Mám velký problém s optimalizací seo u projektů Webnode.

Zadávám titulky, klíčová slova, metadescriptions, vlastně všechno tak nějak poctivě, jak se má (o seo něco vím), upravuji texty, ale stránky webnode se prostě na první stranu Google nevybudují.

Předpokládám, že by to chtělo pár věcí rozšířit a přidat, zvláště proto, že moderní trend dnešních webů je o minimu textu, nadpisů atd.

Prosím tedy o radu, jak optimalizovat weby Webnode tak, aby si budovali pozice ve vyhledavačích a dostali se na první stranu.

Děkuji

1 Answers
Viliam answered 3 roky ago
Dobrý deň, ďakujem za Vašu správu. Veľmi dobrá otázka - Ja si myslím, že z hľadiska SEO je Webnode super a dajú sa dosiahnuť aj prvé pozície napr. v Google. Na tému optimalizácia Webnode webu som už napísal pár návodov, ktoré môžete nájsť napr. tu: https://www.wpromotions.eu/category/seo/ Neexistuje žiadny návod, aby ste získali prvú pozíciu v Google. Dá sa to dosiahnuť napr. písaním kvalitného obsahu do článkov v blogu, ktoré budú relevantne odpovedať na najčastejšie hľadané kľúčové slová. Najlepším spôsobom je tiež vytvárať články formátom (otázka = odpoveď), o čo sa snažím aj na mojom webe. Odpočím tiež získavať spätné odkazy na Váš web z lepšie hodnotených webov, aby ste zvýšili SERP rank Vašich domén. TIP: Naši SEO špecialisti pre Webnode weby Vám môžu nezáväzne prezrieť web a pozrieť či tam nemáte chyby. Neváhajte sa nám ozvať - kontakty si môžete zobraziť tu. S pozdravom a prianím pekného dňa. Viliam