Chcete na webové stránky vo Webnode vložiť anketu?

Online dotazník zdarma (anketa na web) je jeden z najčastejších spôsobov ako dostať od návštevníkov webu spätnú väzbu. Bez spätnej väzby je ťažké posúdiť, či na svojich zákazníkov pôsobíte správne a či má vôbec Vaše podnikanie zmysel.

Efektívnym nástrojom pre zistenie spokojnosti zákazníkov je použitie online dotazníkov. Díky dotazníkom môžete totiž zistiť nie len to, čo by zákazník naozaj potreboval, ale aj to, či je spokojný s Vašimi službami.

Ako si taký online dotazník spokojnosti jednoducho vytvoriť a zdieľať ho na svojom webe?

Pre vytvorenie online ankety odporúčam českú službu Survio. Táto služba umožňuje jednoduché vytvorenie online dotazníku zdarma a ponúka na výber z moderných šablón.

Návod pre vytvorenie online dotazníku (ankety) pomocou Survio

a vloženie na web vo Webnode

  1. Zaregistrujte sa zdarma v službe Survio: https://www.survio.com/sk/

2. V ďalšom kroku môžete zvoliť, či chcete použiť predpripravenú šablónu alebo si anketu vytvoríte bez šablóny. 

3. Zadajte názov Vášho dotazníku a pokračujte.

4. V jednoduchom prostredí pridajte ďalšie otázky a možnosti pre odpoveď.

5. Keď ste s vytvorením dotazníkom hotový, kliknite v hornej lište na “Zber odpovedí” a zvoľte možnosť “Získať kód

6. Dotazník môžete na web vložiť pomocou Tlačítka, Iframe kódu, alebo vyskakovacieho okna. Ja zvolím možnosť “iframe”, aby sa moja anketa zobrazovala priamo na mojom webe.

7. Skopírujte si kód Vášho dotazníku kliknutím na “Kopírovať

8. Prihláste sa do Webnode a Iframe kód dotazníku vložte na Vaše webové stránky pomocou tlačítka “+” a “HTML” a zmeny publikujte.

Hotovo! Verili by ste, že vytvorenie online dotazníku zdarma je tak jednoduché?

Výsledky Vášho prieskumu môžete sledovať v Surviu – sú prehľadne graficky spracované a môžete si ich tiež stiahnuť v rôznych formátoch (napr. xls, pdf) do Vášho PC.

Poznáte nejaké ďalšie osvedčené spôsoby, ako vytvoriť online anketu a získať spätnú väzbu od návštevníkov? Zdieľajte ich v komentároch. Ďakujem.

Online ukážka vytvoreného dotazníku (ankety) pomocou služby Survio

Vaše hodnotenie

Ako by ste ohodnotili Survio? Páči sa Vám?

[yasr_visitor_votes]

Ďalšie skvelé návody

On-page SEO nastavenia

On-page SEO nastavenia

On-page SEO nastaveniaPár slov na začiatokVitajte v desiatej, predposlednej, časti nášho seriálu Tvorba webových stránok - kompletný návod. V tejto časti nájdete krátke a stručné zhrnutie, čo je to SEO. Zameriame sa na on-page SEO nastavenia a ukážeme si, ako to...

Nastavenia webových stránok

Nastavenia webových stránok

Nastavenia webových stránokPár slov na začiatokVitajte v deviatej časti nášho seriálu Tvorba webových stránok - kompletný návod. Pomaly, ale isto sa blížime ku koncu. V tejto časti sa dočítate všetko o nastaveniach webových stránok vytvorených vo Webnode. Ako zakúpiť...

Ako pridať článok na web?

Ako pridať článok na web?

Ako pridať článok na web?Pár slov na začiatokVitajte vo ôsmej časti nášho seriálu Tvorba webových stránok - kompletný návod. V tejto časti sa zameriame na články. Pridať nový článok, premenovať existujúci článok, pridať k článku kategóriu či vložiť na webové stránky...

Ako pridať sekciu na web?

Ako pridať sekciu na web?

Ako pridať sekciu na web?Pár slov na začiatokVitajte v ďalšej, šiestej časti nášho seriálu Tvorba webových stránok - kompletný návod. Táto časť je zameraná na prácu so sekciami, tzv. funkciami. Ako pridať sekciu? Ako zmeniť pozadie? Prejdeme si spolu všetky funkcie,...

Pomohol ti tento návod? Pošli ho priateľom 🙂

Follow me