PoradnaCategory: Otázkykategorie produktů a výrobce pro heureku
Tomáš Marek asked 3 roky ago
Dobrý den, chci se zeptat, na Webnode premium mám eshop a tam je možnost exportovat html pro heureku a další. Nicméně nikde v nastavení eshopu nemám možnost nastavit výrobce, což heureka požaduje jako doporučené. A hlavně, prosím jak si na stránce, a nebo jen v html souboru změním tu kategorii ( a nebo teda všechno co je potřeba aby to vyhovovalo heurece)? stránky jsou to www.biobezobalu.cz Děkuji za ochotu a čas každému kdo pomůže. Tomáš Marek
1 Answers
Viliam answered 3 roky ago
Zdravím Tomáš.

Ďakujem za zastavenie na mojom webe.

S aktívnym balíčkom Profi od spoločnosti Webnode, si môžete vo svojom e-shope vygenerovať XML feed Vašich produktov a importovať ich do Heuréky.
Heuréka avšak vyžaduje od správcov webových stránok, aby dodržali určité pravidlá.

Dôležité je napr. dodržať správne názvy kategórií. Viď. https://sluzby.heureka.cz/napoveda/strom-kategorii/
Pri každom produkte nastavíte správnu kategóriu a nazvete ju presne tak, ako sa na Heuréke volá. Takže ak predávate napr. Alkohol testery, nazvete ich takto. Nie inak. Kategóriu môžete upraviť po rozkliknutí produktu: Heureka - Kategorie EAN produktové číslo si môžete vyplniť pri každom produkte zvlášť, v sekcii "Sklad".

Ean vo webnode Keď urobíte všetko správne, nemal by nastať žiadny problém.

Ak by Heuréka mala konkrétny problém, prosím vyžiadajte si chybovú hlášku a tú pošlite na oficiálnu podporu Webnode.

TIP: Do každého produktu do popisu produktu napíšte slovíčko "SKLADEM" - Heuréka by s tým nemala mať problém a produkty Vám zoberie.

S pozdravom
Viliam, Wpromotions.eu